do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2020/2021 na terenie Gminy KonopiskaZapotrzebowanie na pojemniki na popiół Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

Remont kotłowni w świetlicy wiejskiej w Korzonku

23 2017
kategoria:
2017
 

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji dzięki dotacji celowej z Urzędu Gminy Konopiska wyremontowało kotłownię w świetlicy wiejskiej w Korzonku. Stara kotłownia nie nadawała się już do użytku oraz nie spełniała wymogów BHP. Remont obejmował podwyższenie podłogi wraz z wylewką i ułożeniem płytek, tynkowanie, pomalowanie  ścian i sufitu, wykonanie nowej instalacji elektrycznej a przede wszystkim wymianę pieca C.O. wraz z montażem zbiornika z ciepłą wodą i wykonaniem wentylacji. Wykonawca w ramach prac zrealizował także remont starego komina (przebudowa wraz z wkładem ceramicznym), wstawione zostały solidne drzwi z homologacją p.poż., wykonano montaż daszku i oświetlenia nad drzwiami oraz wyłożono wzdłuż wejścia do budynku kostkę brukową. 

Wyremontowana kotłownia przyczyni się do poprawy warunków użytkowania obiektu. Przede wszystkim podniesie się komfort uczestników spotkań, w tym głównie członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Korzonku.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla Władz Gminy, Radnych, którzy wsparli potrzeby społeczności lokalnej oraz paniom z KGW w Korzonku, które pomogły w sprzątaniu.