do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2020/2021 na terenie Gminy KonopiskaZapotrzebowanie na pojemniki na popiół Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

TRANSPORT NA TERENIE GMINY KONOPISKA W MARCU 2018r.

23 2018
kategoria:
Komunikacja
 

W związku z licznymi zapytaniami chcemy poinformować wszystkich Mieszkańców, że dotychczasowi przewoźnicy świadczący usługi na terenie Gminy Konopiska tj. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Częstochowie i inni, uzyskali z naszego urzędu wszelkie pozwolenia do dalszego świadczenia usług przewozowych. Zgodnie z oświadczeniem na stronie internetowej PKS Częstochowa nadal będzie realizować aktualną siatkę połączeń na naszym terenie w miesiącu marcu. Wszystkie dotychczasowe ulgi obowiązujące na naszym terenie będą zachowane.

Pragniemy nadmienić, że firma GTV BUS rozpocznie świadczenie usług na terenie Gminy Konopiska zaraz po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń. Aktualnie wszelkie dokumenty pozwalające na wprowadzenie gminnego transportu zbiorowego zostały złożone do Urzędu Miasta w Częstochowie, Starostwa Powiatowego w Częstochowie oraz do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach i oczekują na zaopiniowanie i wydanie zezwoleń.