Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

X Ogólnopolski Konkurs Plastycznym dla Dzieci

12 2020
Rolnictwo

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie przekazuje poniżej link do pobrania filmu–zaproszenia pani Prezes Aleksandry Hadzik, do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci, pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” – z prośbą o upowszechnienie na Państwa stronach internetowych.

Film pod wskazaną ścieżką dostępny będzie do 7 lutego br.:

Jednocześnie informujemy, że materiał ten opublikowany został także na stronie internetowej Kasy oraz w mediach społecznościowych – profilu Kasy na Facebooku oraz kanale na YouTube.