Zapotrzebowanie na pojemniki na popiół Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
wyszukiwarka aktualności
  • Znaleziono 2526 wiadomości.

• Ostatnia
  • Informacja KPRM - czytaj całość

Urząd

Nowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie całej Polski od najbliższej soboty 24 października.

Informacja KPRM
    Informacja KPRM - czytaj całość
  • Informacja MEN - czytaj całość

Urząd

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych (...) przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Informacja MEN
    Informacja MEN - czytaj całość
  • Ogłoszenie - czytaj całość

Urząd

Wójt Gminy Konopiska ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność Gminy Konopiska przeznaczonych w planie zagospodarowania przestrzennego gminy pod zabudowę mieszkaniową.

Ogłoszenie - czytaj całość
  • Obwieszczenie - czytaj całość

Zagospodarowanie przestrzenne

Zawiadamiamy o o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska.

Obwieszczenie
    Obwieszczenie - czytaj całość
  • Obwieszczenie - czytaj całość

Zagospodarowanie przestrzenne

Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „KONOPISKA – PIŁA II”.

Obwieszczenie
    Obwieszczenie - czytaj całość
  • Uwaga! Szanowni Mieszkańcy! - czytaj całość

Urząd

Z uwagi na obecnie panujące, złe warunki atmosferyczne sprzyjające wzrostowi sezonowych zachorowań oraz dalszy dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej w regionie, a tym samym w Gminie Konopiska, prosimy o telefoniczne umawianie terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Konopiskach. Numer na centralę Urzędu Gminy 034 328-20-57.

Uwaga! Szanowni Mieszkańcy!
    Uwaga! Szanowni Mieszkańcy! - czytaj całość
  • Zaproszenie - czytaj całość

22 2020

GCKiR w Konopiskach zaprasza do udziału w akcji "Moja mała ojczyzna - Gmina Konopiska i jej mieszkańcy na historycznej fotografii". Zbiórka archiwalnych zdjęć potrwa do dnia 1 marca 2021r. Każdy uczestnik na zakończenie akcji otrzyma upominek związany z Gminą Konopiska.

Zaproszenie - czytaj całość
  • Uwaga. Zmiana formuły zawodów - czytaj całość

Sport i Turystyka

Informujemy, że z powodu rosnącego zagrożenia epidemicznego, po zasięgnięciu opinii służb medycznych, policji i straży Organizatorzy imprezy pn. „Bieg Jesienny w Konopiskach” planowanej na dzień 24.10.2020r., podjęli decyzję o odwołaniu zawodów na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach i zmianie formuły na bieg „wirtualny”.

Uwaga. Zmiana formuły zawodów
    Uwaga. Zmiana formuły zawodów - czytaj całość
  • Bezpłatne wsparcie psychologiczne - czytaj całość

Urząd

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl serdecznie zapraszają mieszkańców województwa śląskiego do udziału w grupach wsparcia online w celu zadbania o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie. Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych.

Bezpłatne wsparcie psychologiczne
    Bezpłatne wsparcie psychologiczne - czytaj całość
  • Informacja - czytaj całość

Sport i Turystyka

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach informuje, że od dnia 22.10.2020r. do odwołania pozostaje zamknięta Gminna Hala Sportowa w Konopiskach. Sytuacja epidemiczna w naszym regionie, w tym coraz wyższe wskaźniki zachorowalności na COVID-19 spowodowały, że po posiedzeniu Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego została podjęta w/w decyzja.

Informacja - czytaj całość
  • Ostatnia