Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

Wyniki konkursu „Na wiosennej łące”

07 czerwca 2019

W Publicznym Przedszkolu w Konopiskach po raz drugi zorganizowano wiosenny konkurs plastyczny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska. W tym roku tematem konkursu było - „Na wiosennej łące”.

Konkurs ten był adresowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat z terenu naszej Gminy. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: I kat. 3-4 latki; II kat. 5-6 latki. Na konkurs wpłynęło 27 prac.
Prace oceniało jury w składzie:
Przewodnicząca - mgr Iwona Lisek
Członkowie: mgr Sylwia Rogacz, mgr Cezary Trzepizur.

Jury podkreśliło wysoki poziom nadesłanych prac. Wszystkie prace były bardzo staranne, zgodne z tematem konkursu. W pracach wykorzystano rożne techniki plastyczne.

Jury wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach:
I kat. 3-4 latki:
I miejsce- Klaudia Rejer
II miejsce- Liwia Makulska
III miejsce – Marcel Strach
Wyróżnienie- Laura Janusiak

II kat. 5-6 latki:
I miejsce- Anna Labocha
II miejsce- Izabela Bożek
III miejsce- Dominik Pyrkosz
Wyróżnienie- Eryk Chudy

Prace, które wpłynęły na konkurs są wystawione na „Wystawie prac konkursowych” w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach w głównym holu. Wszystkich chętnych zapraszamy na wystawę, którą można odwiedzać do 19 czerwca 2019 roku. Laureatom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród.

Wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom, którzy przygotowywali dzieci bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.
D. Skoczylas, J Zimnol