do góry
 • Godziny pracy urzędu:
 • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
 • wtorek - 7.00 - 17.00
 • ul. Lipowa 5
  42 - 274 Konopiska

 • tel. 34 328 20 57
  fax 34 344 19 35

Nagroda sportowa Wójta Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Jubileusz 35-lecia Koła PZW oddz. Konopiska

05 lipca 2019
kategoria:
Sport i Turystyka
 

W sobotę 29 czerwca przy „Rybaczówce” nad zalewem Pająk w Konopiskach, odbyło się spotkanie z okazji 35-lecia istnienia Koła PZW oddz. Konopiska. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek, Prezes Zarządu Okręgu Częstochowa Eugeniusz Bugaj, Prezes zaprzyjaźnionego Koła „Budowlani” Częstochowa Krzysztof Juszczyk, Zarząd PZW odddz. Konopiska na czele z Prezesem Leszkiem Jagusiakiem oraz obecni i byli członkowie Koła.

Z okazji Jubileuszu 35-lecia, na ręce Prezesa Leszka Jagusiaka zostały wręczone okolicznościowe puchary oraz upominki.

Wójt Jerzy Żurek podkreślił duże zaangażowanie członków Koła w życie społeczne mieszkańców Gminy Konopiska, życzył dalszego rozwoju oraz niesłabnącego zapału do kontunuowania wędkarskich pasji. Podziękował za doskonałą organizację imprez sportowo – rekreacyjnych, w tym lokalnych obchodów Dnia Dziecka nad Zalewem Pająk, które co roku zachęcają do relaksu i zabawy całe rodziny.

W czasie spotkania, zasłużonym członkom Koła zostały wręczone dyplomy i odznaczenia.

Na zakończenie imprezy odbyły się zawody nocne, które swój finał miały w niedzielny poranek. Zwycięzcom wręczono nagrody i puchary.

Dziękuję Wszystkim za przybycie oraz wspólne świętowanie Jubileuszu 35-lecia!

Prezes PZW oddz. Konopiska
Leszek Jagusiak
Fot. Arch. PZW oddz. Konopiska 

 • 1
 • 2