Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

Akademia Przedszkolaka LOT-u

12 września 2019
Sport i Turystyka

Szanowni Państwo. Z początkiem nowego roku szkolnego GLKS LOT Konopiska rozpoczął nowy projekt pn. Akademia Przedszkolaka. Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat, które będą prowadzone w przedszkolach naszej gminy oraz jej okolic.

Celem zajęć jest dbanie o prawidłowy i wszechstronny rozwój dzieci oraz aktywne spędzanie czasu wolnego poprzez uczestnictwo w zajęciach prowadzonych w naszym klubie pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Pierwszą placówką z jaką rozpoczęliśmy współpracę w Gminie Konopiska jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach.​ Nasz klub w pełni zaangażował się finansowo w ten projekt ponieważ uważamy, że powinniśmy być wizytówką Konopisk jeśli chodzi o propagowanie zdrowego stylu życia. Nie ma nic lepszego niż ruch na świeżym powietrzu.

Jeśli jesteście zainteresowani zajęciami dodatkowymi dzwońcie do Trenera i zapiszcie się na treningi już dziś!! Więcej informacji pod numerami telefonu: +48 794 710 610, +48 782 684 815

Źródło: (http://lotkonopiska.pl)