Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

Życzenia Wójta Gminy Konopiska z okazji zakończenia roku szkolnego

26 2020

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 składam serdeczne podziękowania Nauczycielom za ich zaangażowanie i stawienie czoła nowym, bardzo trudnym wyzwaniom, Uczniom za chęć pogłębiania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów pomimo nieprzewidzianych warunków jakie zgotowała pandemia, Rodzicom, którzy pomimo swoich obowiązków dzielnie wspierali w nauce swoje dzieci oraz wszystkim Pracownikom Oświaty za czas trudnej i wytężonej pracy.

Rok 2020 przyniósł wiele problemów ale pozwolił tym samym docenić wiele aspektów szkolnego życia – jak ważna jest społeczność szkolna i międzyludzkie interakcje.

Wszystkim pragnę złożyć na czas wakacji życzenia zdrowia, pomyślności, udanego, bezpiecznego wypoczynku oraz regeneracji sił, które pozwolą powrócić do pracy z  jeszcze większą energią.

Wójt Gminy Konopiska
Jerzy Żurek

Gmina Konopiska, dn. 26.06.2020r.