do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2020/2021 na terenie Gminy KonopiskaZapotrzebowanie na pojemniki na popiół Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

GOPS – wyprawa w Pieniny

07 2020
kategoria:
Pomoc społeczna
 

W dn. 03.07.2020r. uczestnicy projektu „W drodze do sukcesu” wzięli udział w 1-dniowej wycieczce w Pieniny. Wyjazd został zorganizowany i sfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Poddziałania 9.1.6 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, osi priorytetowej IX Włączenie społeczne – projekty OPS i PCPR.
W wycieczce wzięli udział uczestnicy projektu wraz z rodzinami (46 osób). Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem, ze względu na atrakcyjny program wycieczki. Uczestnicy zwiedzili zabytkowe miejsca m.in. zamek w Czorsztynie oraz w Niedzicy, jednak największą atrakcją, która utkwi w pamięci uczestników był spływ Dunajcem ze Sromowców Wyżnych. W programie wycieczki uwzględniono również zwiedzanie turystycznego miasta jakim jest Szczawnica.

Celem wyjazdu była integracja wszystkich uczestników projektu. Dzięki wyjazdowi uczestnicy mogli zapoznać się z zabytkami i krajobrazem pięknych Pienin. Wyjazd ten możemy zaliczyć do bardzo udanych, na twarzach wszystkich gościł uśmiech i zadowolenie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze, z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjazdy, w tym do kina, teatru oraz siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Monika Blukacz
Koordynator projektu