do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Remont w placówce szkolno - przedszkolnej w Rększowicach

16 2020
kategoria:
Kultura i Edukacja
 

Trwają prace remontowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rększowicach. Otrzymane dofinansowanie w ramach  Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” w kwocie 44 000,00zł pozwoli na kompleksowy remont kuchni szkolnej oraz doposażenie stołówki.
Zakres prac obejmuje wykonanie nowej instalacji gazowej, która zapewni dostęp do bieżącej ciepłej wody w kuchni oraz korzystanie z kuchni gazowej i z taboretów gazowych. Zlikwidowany został piec węglowy. Do przygotowania posiłków zainstalowana zostanie kuchnia gazowo - elektryczna, taboret gazowy, piec konwekcyjno - parowy. Zamontowane zostaną nowe szafki kuchenne ze stali nierdzewnej. Pomieszczenie kuchni zostanie odmalowane, wyposażone w lampy owadobójcze. Doposażona zostanie kuchnia i jadalnia w niezbędne naczynia i sprzęt kuchenny zgodne z przepisami dotyczącymi przygotowywania i sporządzania posiłków w żywieniu zbiorowym. W ramach prac remontowych przewidziano również przygotowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej do montażu nowych stołów ze zlewozmywakiem oraz położenie płytek ściennych i podłogowych.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie 55 000,00 zł.

ZS-P w Rększowicach